Londra Gazete

NEWS IN ENGLISH

Spor haberleri

Londra_Spormevlana1

Türkmenköy’den Mevlana’ya 4 gol

Pymmes Park’da oynanan Digiturk Birinci Ligi maçında karşılaşan Türkmenköy ve Mevlana karşılaşmasında gülen taraf Türkmenköy oldu.

 • Londra_Sporkoture2

  Birinci Lig derbysi Kötüre’nin oldu

  Digiturk Birinci Ligi’nde iyiden iyiye kızışan şampiyonluk yarışında 35 puanla lider Pekünspor’u takip eden Kötüre, haftasonu Pymmes Park’da bir diğer şampiyonluk adayı Dumlupınar’ı ağırladı.

 • Londra_Spormehmetcik2

  Mehmetçik’te ecel terleri

  Digiturk Birinci Ligi’nin alt sıralarında mücadele veren iki takımın karşı karşıya geldiği maçtan 8-2’lik skorla mağlup ayrılan Mehmetçik ecel terleri döküyor.

 • Londra_Sporpekun5

  Pekün şampiyonlukta iddialı

  Digiturk Birinci Ligi’nde bitime haftalar kala Pekünspor şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Yazarlar

ismail kemal

Yunanistan: Karar zamanı

Yunanistan, Batı basınında yine manşetlerde. Ülkenin Euro bölgesinden çıkıp çıkmayacağı, çıkmasının ne gibi sonuçlar doğuracağı tartışılıyor. Başkan Obama bile bu konuda açıklama yaptı

 • ismail kemal

  Seçimler ve sonrası

  Sanırım herkes seçimlerden sonra Kıbrıs müzakere sürecinde kritik bir döneme girileceğini kabul ediyor. 19 Nisan seçimlerini geçmiş seçimlerden farklı kılan yön budur. Seçmenlerin bu önemli noktayı kavramasında büyük yarar var.

 • İsmail Kemal

  Esas konu geleceğimiz

  BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide’nin adamıza yaptığı son ziyaret 19 Nisan seçimlerinin esas konusunu bize hatırlattı. Esas konu Kıbrıs sorununa ilişkin müzakereleri kimin yürüteceğidir.

Magazin

Kültür sanat

Televizyon

Londra Gazete Ltd
177 Green Lanes
Palmers Green
London
N13 4UR

Tel: +44 (20) 8889 5025 news@londragazete.com