Londra Gazete

NEWS IN ENGLISH

Spor haberleri

webLondra_Spor-Dumlupinar-anma

Gökhan için tören düzenlendi

Bıçaklı saldırı sonrasında hayatını kaybeden Gökhan için, haftasonu oynanan Dumlupınar-Yalova karşılaşması öncesinde tören düzenlendi.

 • webLondra_Spor-dumlupinar-takim

  Dumlupınar tam gaz

  Erteleme haftası karşılaşmaları kapsamında New River Stadı’nda Yalova ile karşı karşıya gelen lider Dumlupınar müsabakadan 5-1 galip ayrılarak şampiyonluk yolunda önemli bir adım daha attı.

 • webLondra_Spor-Yenibogazici

  Yeni Boğaziçi finalde

  London Tropy Cup’da mücadele eden takımımız Yeni Boğaziçi West End karşısında aldığı 6-1’lik başarılı skor sonrasında finale yükseldi.

 • londra_spor-antep-DSC_0099web

  Antep son dakika golüyle

  Gaziantep, Mevlana karşısında oynadığı başabaş mücadeleyi son dakika golüyle taçlandırarak 3 puanı alan taraf oldu.

Yazarlar

ismail kemal

Rusya ve Putin

Dikkatlerimizi Rusya’ya yöneltmek için birçok neden var. Ukrayna krizi ve bunun oluşturduğu ciddi tehlikeler bu nedenlerden biri. Seçimleri kazandığı zaman NATO üyesi olmak istediğini söyleyen Sn. Anastasiadis’in Rusya ziyareti ve Rus savaş gemileri konusunda imzaladığı anlaşma bir diğer neden.

 • ismail kemal

  Demokrasi, demokratlık

  Türkiye ve dünya, AK Parti iktidarının meclisten geçirmeye çalıştığı ve kolluk güçlerine olağanüstü yetkiler veren 132 maddelik İç Güvenlik Paketi’ni tartışıyor. İktidar paketi yasalaştırmakta kararlıdır. Bu satırlar yazıldığı sırada paketin 16 maddesi mecliste kabul edilmişti.

 • ismail kemal

  Avrupa’nın kaderi Almanya ve Rusya’nın elinde

  Avrupa kıtasının geleceğinin belirlenmesinde kilit rol oynayacak iki ülke Almanya ve Rusya’dır. Almanya, hem AB, hem de Euro bölgesinin geleceği açısından belirleyici konumda.

Magazin

10 SENE ÖNCE BU HAFTA

 • Aşkım 2005

  Aşkım’ı kaybettik

  Londra sahnelerinin hanımefendi sanatçısı Aşkım (34) dün, Girne yakınlarındaki Kervansaray’daki evinin merdiven boşluğünda asılı olarak bulundu.

Londra Gazete Ltd
177 Green Lanes
Palmers Green
London
N13 4UR

Tel: +44 (20) 8889 5025 news@londragazete.com