Londra Gazete

NEWS IN ENGLISH

Last year’s CHP İngiltere event on preventing violence against women

Call for CHP unity

The British wing of Turkey’s main opposition Republican People’s Party is set to elect its first formal leader.

Spor haberleri

Yönetim Kurulu'ndaki üyelerden bir kısmıyla görülen TTFF Bakanı Kemal Soyer (sağ başta), yönetim olarak doğru ve şeffaf kararlar vermeye çalıştıklarını söyledi.

Soyer: Kulüpler karar verecek

TTFF Başkanı Kemal Soyer, Doğan TB’nin lige dönme isteğinin önümüzdeki Salı akşamı (3 Şubat) yapılacak aylık toplantıda ele alınacağını söyledi.

 • Futbolcularyla görülen Alp Ermiya, Limasollular'ın ısrarıyla Türk Ligi'ne döneceklerini söylerdi.

  Doğan TB, lige dönmek istiyor

  Doğan TB’nin Sekreteri Alp Ermiya, Londra’da ve Kıbrıs’taki Limasolluların isteği ve baskısı üzerine Türk Ligi’ne kaldıkları yerden devam etmek istediklerini söyledi.

 • TTFF-LOGO15-350x350

  Aylık toplantı 3 Şubat’ta olacak

  Türk Toplumu Futbol Federasyonu’nun aylık toplantısı önümüzdeki Salı (3 Şubat) günü yapılacak.

 • TTFF-LOGO15-350x350

  Türk Liglerinde haftanın maçları

  Dıgıtürk Türk Ligi Birinci Küme, Vatan Catering İkinci Küme Federasyon Kupası, Dıgutürk Türk Veteran Ligi ve Kupası maçlarının programı aşağıdaki gibidir.

Yazarlar

ismail kemal

Sina’da ne oluyor?

Geçen Perşembe günü Mısır’ın Sina Yarımadası’nda gerçekleştirilen saldırılarda 40 civarında insan öldü, 100’den fazla insan da yaralandı. Bölgede sık sık böylesi olaylar yaşanıyor ama dünya basınında pek öne çıkmıyor.

 • ismail kemal

  Ekonomi ve siyaset

  Global ekonomik durumun çok parlak olmadığını biliyoruz. 2014 yılı ekonomik büyüme açısından iyi bir yıl olmamıştı. Gelişmiş ülkelerin ekonomik büyümesi düşük seviyelerdeyken, gelişmekte olan ekonomiler de hız kaybetti.

 • ismail kemal

  Syriza gelirken

  Yunanistan halkının bugün sandıktan Syriza hükümeti veya Syriza’nın büyük ortak olacağı koalisyon hükümeti çıkarması bekleniyor. 23 Ocak tarihli ankette Syriza yüzde 35.7, Yeni Demokrasi Partisi yüzde 29.7, To Potami yüzde 6.9, Altın Şafak yüzde 6.1, Komünist Parti KKE yüzde 5.4, PASOK yüzde 4.9 oranında görünüyordu.

Magazin

10 SENE ÖNCE BU HAFTA

 • Aşkım 2005

  Aşkım’ı kaybettik

  Londra sahnelerinin hanımefendi sanatçısı Aşkım (34) dün, Girne yakınlarındaki Kervansaray’daki evinin merdiven boşluğünda asılı olarak bulundu.

Londra Gazete Ltd
177 Green Lanes
Palmers Green
London
N13 4UR

Tel: +44 (20) 8889 5025 news@londragazete.com